ośrodki wypoczynkowe

domki letniskowe, ba,

 
ośrodki wczasowe
 
 

domki letniskowe ba

 

  domki letniskowe baCentrum Konferencyjno-Wypoczynkowe & SPA - Pałacyk Łąkomin
woj.: Lubuskie
kraina.: - Pojezierze Lubuskie
miejscowość: Lubiszyn
powiat: Gorzowski
gmina: Lubiszyn
tagi: spa spa konferencje hotel hotel
Twój notes:

Nasz obiekt położony jest na 8 ha. zadbanego terenu w samym sercu lubuskiego lasu (25 km. od Gorzowa). Zapraszamy Gości indywidualnych na wypoczynek, organizujemy też różnego rodzaju imprezy: okolicznościowe, integracyjne, szkolenia i konferencje.

  Mazowieckie baMarysieńka
woj.: Mazowieckie
kraina.: - Wzniesienia Południowomazowieckie
miejscowość: Przysucha
powiat: Przysuski
gmina: Przysucha
tagi: wypoczynek wczasy plaża domki boisko
Twój notes:

zaprasza na: wczasy, weekendy, kolonie, obozy, zielone szkoły, imprezy integracyjne,zloty motoryzacyjne, urlopy i weekendy. Ośrodek organizuje szkolenia, bankiety, wesela, bale, imprezy integracyjne i firmowe, wycieczki, ferie, zimowiska, ogniska, koncerty, dyskoteki oraz wszystko co związane jest z rozrywką i wypoczynkiem. Jesteśmy otwarci na propozycje programowe naszych klientów. Obiekt całoroczny.

  ba domki letniskoweWypoczynek w Drawieńskim Parku Narodowym i okolicy. Spływy kajakowe, grzybobranie, wędkarstwo, szlaki turystyczne.
woj.: Zachodniopomorskie
kraina.: - Pojezierze Zachodniopomorskie
miejscowość: Zatom 33
powiat: Choszczno
gmina: Drawno
tagi: Zatom wędkowanie spływ rowery jeziora
Twój notes:

Wśród lasów, jezior i rzek, w oddaleniu od większych skupisk ludzkich położona jest miejscowość Zatom. Z tej letniskowej wsi szybko można dotrzeć nad malownicze jeziora, nad rzekę lub na śródleśne szlaki turystyczne, wiodące obok siedlisk zwierzyny i zróżnicowanej bujnej roślinności, wzdłuż rzek i brzegami jezior; zorganizować spływ kajakowy. W domku letniskowym w komfortowych warunkach wypocznie 4-5 osób. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, TVsat, Internet WiFi. Plac zabaw dla dzieci, rowery.

  Beskidy Środkowe baOśrodek Wczasowo-Rekreacyjny "JAZ"
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Węgierska Górka
powiat: Żywiecki
gmina: Węgierska Górka
tagi: Wypoczynek Noclegi Korty Imprezy Basen
Twój notes:

Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny "JAZ" to 3 ha ogrodzonych, zagospodarowanych terenów zielonych - dwa boiska trawiaste do piłki nożnej, dwa do piłki siatkowej, koszykówki, siatkówki plażowej, korty tenisowe oraz inne obiekty sportowe, specjalizujemy się w organizacji czynnego wypoczynku. Przyjmujemy głównie obozy sportowe i zgrupowania kondycyjne.

  domki letniskowe baOśrodek Wypoczynkowy Zagłębocze
woj.: Lubelskie
kraina.: - Wyżyna Lubelska
miejscowość: Lublin
powiat: Lublin
gmina: Lublin
tagi: stołówka Park namioty las jezioro
Twój notes:

położony w otulinie Poleskiego Parku Narodowego , wśród kompleksów lasów sosnowych tuż nad Jeziorem Zagłębocze, jest jednym z najczystszych i ekologicznych akwenów Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego . Atrakcje jakie czekają gości to sporty wodne, plażowanie, wyprawy do lasu, ścieżki dydaktyczno przyrodnicze, ogniska, grille. Na terenie ośrodka znajduje się duży plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, przeplotami, piaskownicą.

  Kujawsko-pomorskie domki letniskoweDom Wczasowo-Wypoczynkowy "Leśna"
woj.: Kujawsko-pomorskie
kraina.: Niziny Środkowopolskie
miejscowość: Ciechocinek
powiat: Aleksandrowski
gmina: Ciechocinek
tagi: zabiegi wyżywienie wyżywienie park boisko
Twój notes:

Wypoczynek dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych (kolonie, obozy, zielone klasy, turnusy zorganizowane, turnusy matek z dziećmi oraz wczasy indywidualne). Położenie obiektu - bezpośrednio przy Parku Sosnowym o powierzchni 12 hektarów, przystępne ceny i bardzo dobre wyżywienie sprawiają, że jest to idealnie miejsce wypoczynku dla dzieci i dorosłych.

  ba domki letniskoweOśrodek Wczasowy "BAŁTYK"
woj.: Pomorskie
kraina.: - Pobrzeże Gdańskie
miejscowość: Stegna
powiat: Pucki
gmina: Władysławowo
tagi: wyżywienie rehabilitacja morze las
Twój notes:

Stegna leży na pasie mierzei wiślanej, na trasie do krynicy morskiej. Ośrodek wkomponowany w las sosnowy. Teren ogrodzony. Piękna, złocisto - piaszczysta plaża ze zjeżdżalniami oddalona od ośrodka 500 m. Dojście do plaży drogą leśną. Kompleks składa się z czterech jednopiętrowych budynków. W budynku głównym znajduje się hol powitalny z recepcją / 18h /, kawiarnia z tarasem, klimatyzowana restauracja, gabinety lekarski oraz fizykoterapii, pozostałe budynki mieszczą fitness club i pokoje.

pierwsza  << 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 >>   ostatnia

 
tanie domki letniskowe
Wybierz województwo:
 
 © domki-letniskowe.org | polityka prywatności | kontakt
 

domki letniskowe, ba,