ośrodki wypoczynkowe

domki letniskowe | ośrodek wypoczynkowy podczele ii

 
ośrodki wczasowe
 
 

ośrodek wypoczynkowy podczele ii

 

Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II

woj.: Zachodniopomorskie
kraina.: Pobrzeża Południowobałtyckie
powiat: kołobrzeski
gmina: Kołobrzeg
miejscowość: Kołobrzeg
link do strony: Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II
Twój notes:

Witamy

Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II jest idealnym miejscem na uzdrawiający wypoczynek przez cały rok.

Niezwykłe usytuowanie w naturalnym zespole parkowo leśnym EKO PARKU w odległości 700 metrów od morza sprawia, że jego czar i tajemnicza moc przyciąga turystów od lat. To idealne miejsce na połączony wypoczynek ducha i ciała. Każdy odnajdzie coś dla siebie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy odnowione budynki, ciepłe i przytulne pokoje. Smaczne posiłki w gustownym wnętrzu jadalni, rodzinna atmosfera to tylko niektóre nasze walory. Posiadamy własną bazę zabiegową dającą naszym Gościom duży wybór zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych prowadzonych przez specjalistów,  dla wzmocnienia sił witalnych.

Wieczorki muzyczne przy ognisku oraz ogródek letni sprzyjają w nawiązywaniu nowych znajomości. Pełnej rekreacji sprzyja wypożyczalnia rowerów i sprzętu do nordic walking. Obok ośrodka rozpoczyna się ścieżka rowerowa, która prowadzi do centrum Kołobrzegu.

Do plaży prowadzi droga przez rezerwat ptaków. Spotkamy tam niezwykłe okazy mistrzów podniebnych lotów. A kto wie.. może uda się nawet podglądnąć krwawnika kichawca? Gorące kołobrzeskie słońce pozwoli Państwu uzyskać piękną opaleniznę, a wieczorny chłód umili spacery po okolicy.

Prawdziwym skarbem jest jednak bursztyn, który możecie Państwo znaleźć zwłaszcza w okresie września i października kiedy to na Bałtyku zaczyna się okres sztormów jest on idealnym podarunkiem dla ukochanejukochanego podczas romantycznego spaceru brzegiem morza przy promieniach zachodzącego słońca.

Serdecznie zapraszamy!   Dostępność  
Całoroczny

   powrót do listy    

 
tanie domki letniskowe
Wybierz województwo:
 
 
 
 
 © domki-letniskowe.org | polityka prywatności | kontakt

domki letniskowe | ośrodek wypoczynkowy podczele ii