ośrodki wypoczynkowe

domki letniskowe | ośrodek wypoczynkowy relax

 
ośrodki wczasowe
 
 

ośrodek wypoczynkowy relax

 

Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

zalew wypoczynek plaża las kąpielisko

Ośrodek Wypoczynkowy RELAX

woj.: Świętokrzyskie
kraina.: Niziny Środkowopolskie
powiat: Konecki
gmina: Końskie
miejscowość: Końskie
link do strony: Ośrodek Wypoczynkowy RELAX
Twój notes:

Ośrodek "RELAX" zapewnia idealne warunki wypoczynku.Otoczenie lasów sosnowych pachnących żywicą, oddalenie od obiektów przemysłowych gwarantuje spokój, ciszę i wspanialy mikroklimat.W odległości 70 m. 60 hektarowy zalew jest idealnymmiejscem do kąpieli, plażowania, wędrowania i uprawiania sportów wodnych.

Sielpia to miejscowość k/ Końskich w Województwie Świętokrzyskim, jest ona perłą Ziemi Koneckiej.Dobrze rozwinięta sieć gastronomiczna i handlowa,wypożyczanie sprzętu wodnego i turystycznego,letnie kino, parking strzeżony, jagody, grzyby i ryby to tylko niektóre atuty Sielpi.Można u nas podziwiać unikatowe zabytki techniki,zgromadzone w Muzeum Staropolskiego OkreguPrzemysłowego.Sielpia jest także doskonałą bazą wypadowądo atrakcyjnych obiektów turystycznych jak: Dąb Bartek, Jaskinia Raj,Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku,Chęciny, Święty Krzyż.

Serdecznie Państwa zapraszamy !  Ważne informacje  
Oferujemy 100 miejsc noclegowych w domkach drewnianych, murowanych i budynku. Pokoje 2,3,4 osobowe ogrzewane, każdy z pełnym węzłem sanitarnym i RTV. Stołówka serwująca wspaniałe posiłki.

  Wyposażenie pokoi  
Radio
TV

  Dostępność  
Sezonowy

   powrót do listy    

 
tanie domki letniskowe
Wybierz województwo:
 
 
 
 
 © domki-letniskowe.org | polityka prywatności | kontakt

domki letniskowe | ośrodek wypoczynkowy relax